Voucher na wszystkie szkolenia w autoryzowanym centrum szkoleniowym Autodesk


Do zrealizowania do końca 2022 r.

14.12.2021

Voucher na wszystkie szkolenia w autoryzowanym centrum szkoleniowym Autodesk

Tylko do 31 grudnia 2021 r. Ty oraz każdy pracownik w Twojej firmie możecie odebrać voucher w wysokości 100 zł netto na certyfikowane szkolenia. Voucher dotyczy wszystkich szkoleń otwartych w autoryzowanym centrum szkoleniowym Autodesk od Arkance Systems Poland. Voucher w wysokości 100 zł netto jest ważny do końca 2022 r. 

Warunki oferty:

 • Voucher dotyczy szkoleń certyfikowanych – każdy z uczestników po ukończeniu kursu otrzymuje międzynarodowy certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.
 • Voucher w wysokości 100 zł netto można odebrać do końca 2021 r. a zrealizować do końca 2022 r.
 • Voucher dotyczy wszystkich szkoleń otwartych (z wyznaczonymi datami i ustaloną agendą) dostępnych w ofercie Arkance Systems Poland.
 • Oferta obejmuje firmy oraz osoby prywatne, ale nie dotyczy studentów (studenci posiadają stałą zniżkę na szkolenia otwarte).
 • Szkolenia otwarte organizujemy on-line (w formie wirtualnych klas) lub też stacjonarnie (w Łodzi, Warszawie, Tychach, Krakowie i Szczecinie) w zależności od oczekiwań uczestników.

W naszej ofercie Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Autodesk znajdziesz aż 60 szkoleń! Poniżej prezentujemy przykładowe szkolenia. Jeśli interesuje Cię inne szkolenie — koniecznie skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy w doborze i ustaleniu tematyki. W razie zainteresowania zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego na stronie.

Dlaczego masz pewność, że nasza oferta szkoleniowa jest najlepsza:

 • Doświadczenie: Jesteśmy autoryzowanym centrum szkoleniowym Autodesk. W ciągu 30 lat przeszkoliliśmy ponad 30 000 kursantów!
 • Trenerzy: Nasi trenerzy to certyfikowani inżynierowie z praktycznym doświadczeniem, którzy na co dzień realizują wdrożenia dla klientów.
 • Certyfikat: Po zakończeniu szkolenia kursanci otrzymują międzynarodowy certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia. Certyfikat przyznaje firma Autodesk. Certyfikat ten jest honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość danego oprogramowania.
 • Materiały: Posiadamy autorskie materiały, aktualizowane do najnowszych wersji.
 • Szeroki zakres szkoleń: Realizujemy szkolenia otwarte i zamknięte dostosowane do oczekiwań klienta. W swojej ofercie dysponujemy aż 60 szkoleniami!
 • Wygoda: Szkolenia organizujemy w formie wirtualnej klasy, stacjonarnie w siedzibie klienta lub naszych biurach: Łodzi, Warszawie, Tychach, Krakowie i Szczecinie.

Przykładowy certyfikat

Po zakończeniu szkolenia wszyscy uczestnicy otrzymują międzynarodowy certyfikat. Certyfikat przyznaje firma Autodesk. Certyfikat ten jest honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość  oprogramowania Autodesk.