Upchain – nowoczesny PLM w chmurze

Czy znasz już platformę do zarządzania danymi i procesami w chmurze, niezależną od systemów CAD? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Marka Majewskiego pt.: „Chmurowy PLM dla nowoczesnej produkcji” w czasopiśmie “Production Manager”. Artykuł jest poświęcony tematyce Autodesk Upchain – kompleksowemu systemowi PLM w chmurze, umożliwiającemu współpracę podczas pracy w znanych narzędziach.

Główne korzyści z wdrożenia Upchain:

  • Szybkie wdrożenie – pracę można rozpocząć, korzystając ze standardowych szablonów z możliwością ich konfiguracji do własnych potrzeb.

 

  • Prostota w użytkowaniu – intuicyjne pulpity nawigacyjne oraz przepływy pracy konfigurowalne bez kodowania, z poziomu modułowego edytora przepływów pracy.

 

  • Łatwy dostęp do potrzebnych danych dla osób nie będących inżynierami.

 

  • Oszczędność czasu – aktualne dane są na wyciągnięcie ręki i nie trzeba pytać o nie każdorazowo inżynierów.

 

  • Zarząd i pracownicy firmy błyskawicznie uzyskują pełny wgląd w proces. Wykrywają przeszkody, ustalają priorytety problemów i reagują w czasie rzeczywistym.

 

  • Wydajne zarządzanie zmianami i kontrola wersji umożliwiają śledzenie, a możliwość przypisywania obowiązków zmniejsza liczbę nieporozumień i nieodebranych wiadomości e-mail. W efekcie firma minimalizuje błędy, przeróbki i ilości odpadów, które zwiększają koszty produkcji.

Upchain integruje się z narzędziami:

  • Autodesk: AutoCAD i Inventor
  • Jak i innych producentów takich jak: SolidWorks, Catia, Siemens NX, Creo, Onshape czy Altium, zapewniając konstruktorom komfort pracy i dostęp do danych zagregowanych w systemie bezpośrednio z programów, z których korzystają na co dzień.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym artykułem na stronie:

Chmurowy PLM dla nowoczesnej produkcji – Production Manager (production-manager.pl)

Autor artykułu

Marek Majewski
Marek Majewski
Dyrektor rynku - przemysł, Arkance Systems Poland

W Arkance Systems odpowiedzialny za planowanie strategii dla rynku przemysłu oraz zarządzanie multidyscyplinarnymi projektami wdrażania nowych technologii informatycznych w zakładach produkcyjnych, m.in.: CAD/CAM/CAE, PDM i PLM zintegrowane z ERP, BIM dla przemysłu. Skupia się na analizie i optymalizacji procesów projektowania i produkcji.

Zajmuje się oprogramowaniem Autodesk od 1995, m.in. tworząc biblioteki polskich standardów.

Inne pozycje, które mogą być dla Państwa interesujące