Wirtualne Klasy


Rewolucyjne szkolenia online

08.08.2020

Poznaj Wirtualne Klasy – pierwsze tego rodzaju szkolenia online w Polsce.

Dzięki innowacyjnemu środowisku technicznemu poczujesz się jak w sali szkoleniowej, nie wychodząc z domu. Taka forma zapewnia najwyższą efektywność szkolenia i najlepsze rezultaty edukacyjne, które potwierdzamy certyfikatem Autodesk.

Znacznie więcej niż tradycyjne szkolenie online

Wirtualna klasa to znacznie więcej niż szkolenie online: jest to prawdziwie interaktywna sesja w czasie rzeczywistym. Za pomocą specjalnego oprogramowania HP® napisanego dla NASA, z dowolnego miejsca i za pomocą dowolnego sprzętu możesz zalogować się na jedną z potężnych stacji roboczych z przygotowanym oprogramowaniem i kompletnym środowiskiem edukacyjnym w naszym Łódzkim Centrum Szkoleniowym.

Obejrzyj krótki film, jak wygląda udział w wirtualnej klasie.

Zalety szkolenia w Wirtualnej Klasie

Do naszych wirtualnych szkoleń w klasie używamy wydajnych stacji roboczych HP z technologią HP ZCentral obniżającą wymaganą jakości połączenia internetowego dla zapewnienia płynnej i komfortowej pracy. Uczymy, wyjaśniamy i ćwiczymy ten sam zakres merytoryczny i za pomocą tego samego oprogramowania, co podczas klasycznych szkoleń klasowych, bez fizycznej podróży i obecności w sali. To sprawia, że ​​nasze wirtualne szkolenia w klasie są bardziej wydajne niż jakakolwiek inna forma zdalnej edukacji.

Spójrz na różnice:

Zwykły kurs onlineWirtualne Klasy
Potrzeba wydajnej i kosztownej stacji roboczej
Potrzeba licencji przedmiotowego oprogramowania
Ograniczony kontakt z trenerem
Ograniczony zakres pojedynczego ekranu
Dostęp z dowolnego komputera z Windows 10
Przygotowane środowisko programowe
Interaktywny kontakt z trenerem za pomocą aplikacji
Możliwość podłączenia wielu ekranów, w tym smartfona

Sprawdź opinie naszych kursantów

„Nie różni się od normalnego szkolenia”„Róbcie częściej takie szkolenia!”
„Kontakt z trenerem i innymi uczestnikami był doskonały. Mogliśmy się dobrze widzieć i rozumieć, a wzajemne konsultacje również przebiegały dobrze. W rzeczywistości nie różniło się to niczym od standardowego szkolenia: było tak, jakbyśmy byli „po prostu” razem w tym samym pokoju ”.„Wskazówki trenera były doskonałe. Mieliśmy świetny kontakt. To samo dotyczy kontaktu z innymi uczestnikami: za pośrednictwem kamery internetowej, było dużo śmiechu. Co więcej, ten sposób szkolenia oszczędza mi dużo czasu, który straciłbym na podróże. Myślę, że powinniście to robić częściej! ”

Jak to działa?

Aby wziąć udział w szkoleniu w Wirtualnej Klasie, wystarczy komputer z systemem Windows 10 z myszką, klawiaturą, ekranem i dostępem do Internetu, a także urządzenie z kamerą (najlepiej z Bluetooth).