Projektuj szybciej, dokładniej i prościej z narzędziami AGACAD


Poznaj zalety aplikacji do prefabrykacji i nie tylko23.03.2023

Czy szukasz sposobu, aby szybciej, dokładniej i prościej zaprojektować skomplikowane konstrukcje w Revit? Rozwiązanie jest bliżej, niż myślisz. Właśnie przed Tobą narzędzia AGACAD – specjalistyczny zestaw aplikacji do prefabrykacji, które zrewolucjonizują Twój proces projektowania.

AGACAD: narzędzie inspirowane użytkownikami Revit

AGACAD to kolekcja narzędzi, które powstały z inspiracji użytkowników Revita z całego świata. Dzięki tym narzędziom możesz usprawnić codzienną pracę z modelowaniem architektonicznym i tworzeniem dokumentacji. Pakiet AGACAD składa się z licznych aplikacji, które zautomatyzują proces tworzenia modelu, uporządkują informacje zawarte w projekcie oraz usprawnią komunikację z innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego.

Dostępne są specjalnie przygotowane filmy i webinary, które pokazują, jak narzędzia AGACAD mogą zrewolucjonizować Twoje podejście do projektowania konstrukcji. Pokazują one, jak w praktyce zautomatyzować modelowanie i ograniczyć żmudne czynności związane z tworzeniem projektów konstrukcji stalowych, drewnianych i żelbetowych.

Zaawansowane technologie AGACAD

 1. Zarządzanie danymi BIM: Przedstawimy Ci zaawansowane narzędzia AGACAD do zarządzania danymi modelu BIM, które pomogą Ci efektywnie koordynować pracę zespołu projektowego i skutecznie zarządzać informacjami.
 2. Projektowanie drewna konstrukcyjnego: Przedstawimy Ci narzędzia, które umożliwią projektowanie zaawansowanych struktur drewnianych, takich jak drewno laminowane krzyżowo (CLT), systemy paneli izolowanych strukturalnie (SIPS) oraz szkielety z drewna litego.
 3. Projektowanie konstrukcji metalowych: Poznasz innowacyjne metody projektowania fasad wentylowanych, ścian osłonowych i paneli, które w pełni wykorzystują potencjał materiałów metalowych.
 4. Projektowanie prefabrykatów betonowych, wieszaków i podpór: Dowiesz się, jak AGACAD ułatwia projektowanie i tworzenie elementów prefabrykowanych z betonu, wraz z wieszakami i podporami, zapewniając precyzję i efektywność procesu.

Dla kogo jest AGACAD?

Narzędzia AGACAD są doskonałym rozwiązaniem dla szerokiego spektrum profesjonalistów. Będą one szczególnie przydatne dla:

 • Projektantów i użytkowników Revit: AGACAD usprawnia i automatyzuje procesy związane z Revit, oszczędzając czas i poprawiając jakość pracy.
 • Projektantów konstrukcji drewnianych, metalowych i żelbetowych: dzięki specjalistycznym narzędziom do prefabrykacji, projektowanie staje się szybsze i dokładniejsze.
 • Zakładów produkcyjnych: narzędzia AGACAD pomogą efektywnie zarządzać danymi i komunikować się z zespołem.
 • Wykonawców konstrukcji: AGACAD ułatwia tworzenie precyzyjnych i spójnych planów, co przekłada się na lepsze zarządzanie projektem.

Zainwestuj w swoją przyszłość jako projektant i odkryj, co narzędzia AGACAD mogą zrobić dla Twojej pracy. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc przyspieszyć i ulepszyć Twoje projekty.

 

Tools 4 Revit

Jak uprościć żmudne czynności w Revit? Poznaj pakiet AGACAD Tools 4 Revit

Pracujesz z oprogramowaniem Autodesk Revit? Masz czasem wrażenie, że wykonywanie niektórych czynności (szczególnie tych powtarzalnych) jest żmudne i obarczone dużym ryzykiem błędu? Zapraszamy Cię na bezpłatny webinar. Zobaczysz jak działa w praktyce zestaw narzędzi Tools 4 Revit, który umożliwi Ci wykonywanie wielu z codziennych operacji szybciej i dokładniej.
Czego się dowiesz:

 • Jak uprościć żmudne czynności przy pomocy pomysłowego zastosowania T4R
 • Jak wykorzystać poszczególne funkcje T4R w codziennej pracy
 • Które z narzędzi licencjonowanych są płatne, a które darmowe

 

 

Metal Suite

Jak projektować ramy stalowe szybciej w Revit? Poznaj pakiet AGACAD Metal Suite

Wprowadzanie zmian w konstrukcjach szkieletowych w Revit zajmuje Ci sporo czasu i jest pracochłonne? Szukasz narzędzia dostosowanego do Twoich indywidualnych wymagań? Narzędzia, które posiada rozwiązania dostosowane do prefabrykacji?

Zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego pokażemy AGACAD Metal Suite – najbardziej wydajne i elastyczne narzędzie do projektowania konstrukcji ram stalowych. Z pomocą tego narzędzia możesz zaoszczędzić kilkanaście godzin pracy, których potrzebowałbyś pracując z oprogramowaniem Revit.
Czego się dowiesz:

 • Jak wygląda schemat pracy z dodatkami „Steel” od AGACAD
 • Jak szybko wprowadzać kompleksowe konstrukcje oraz modyfikować już istniejące z AGACAD Metal Suite
 • Jak dostosować pakiet do indywidualnych wymagań

 

 

Wood framing

Jak efektywne projektować konstrukcje drewniane w Revit? Poznaj pakiet AGACAD Wood Framing

Wyobraź sobie sytuację, w której modelowanie drewnianej więźby dachowej, układu kratownicowego czy ramy przestrzennej w Revicie nie jest już tak pracochłonne, a dobrze skonfigurowane narzędzie robi to w sposób automatyczny. Teraz jest to możliwe dzięki wykorzystaniu dodatku AGACAD Wood Framing do tworzenia modeli konstrukcji drewnianych. To elastyczne i wydajne narzędzie znacząco przyspiesza pracę poprzez automatyzację procesu projektowego, dając użytkownikowi również możliwość stworzenia dokumentacji warsztatowej oraz przygotowania elementów i złożeń do prefabrykacji.
Czego się dowiesz:

 • Jak wygląda schemat pracy z dodatkami „Wood” od AGACAD
 • Jak szybko wprowadzać kompleksowe konstrukcje oraz modyfikować już istniejące z AGACAD Wood Framing Suite
 • Jak wygląda modelowanie konstrukcji w technologiach CLT i GLULAM
 • Jak można projektować konstrukcje ciesielskie z Dodatkiem AGACAD Wood Framing OAK

 

 

Precast Concrete

Jak usprawnić proces przygotowania modelu prefabrykacji konstrukcji żelbetowych w Revit? Poznaj pakiet AGACAD Precast Concrete

Zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego poznasz AGACAD Precast Concrete – najbardziej wydajne i elastyczne narzędzie do projektowania konstrukcji żelbetowych, prefabrykowanych. Narzędzie jest rozszerzeniem do Autodesk Revit.
Czego się dowiesz:

 • Jak usprawnić proces przygotowania modelu prefabrykacji konstrukcji żelbetowych w Revit
 • Jak szybko i efektywnie podzielić budynek na elementy wysyłkowe
 • Jak przygotować projekt wykonawczy/warsztatowy elementów betonowych